Telefon  -  793 205 437

Zespół

Jesteśmy pasjonatami stylowych i funkcjonalnych wnętrz. Wykorzystując swoje najmocniejsze strony, uzupełniamy kompetencje zespołu, który tworzymy.

GŁÓWNY PROJEKTANT

Anna Kornijenko

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Projektuje od 7 lat. Z pasją i zapałem podejmuje wyzwania projektowe, tworząc nowe, lepsze, po prostu wyjątkowe wnętrza.

PROJEKTANT

Marta Czekańska

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunku Architektura Wnętrz. Projektowanie to jej wielka miłość. Każdy projekt traktuje jak prawdziwe wyzwanie, do którego podchodzi z wielką starannością.

PROJEKTANT

Marta Dusińska

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunku Architektura Wnętrz. W projektowaniu zawsze za cel stawia sobie odnalezienie idealnego połączenia piękna z funkcjonalnością. Pasjonują ją nowe rozwiązania materiałowe, formy, kolory oraz kontakt z drugim człowiekiem.

PROJEKTANT

Agnieszka Bajon

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunku Architektura Wnętrz. Wnętrza projektuje z dbałością o zachowanie zasad ergonomii oraz estetycznych preferencji przyszłych użytkowników. Uwielbia open-space’y i wyzwania projektowe.

PROJEKTANT

Agnieszka Kłos

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunek Architektura Wnętrz. Wszystkie projekty realizuje z sercem i pełnym zaangażowaniem. W projektowaniu stawia na funkcjonalność, prostotę, estetykę dopasowaną do potrzeb i upodobań Klienta.

ASYSTENT PROJEKTANTA

Filip Błażewicz

Student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na wydziale Architektury i Wzornictwa, kierunku Projektowanie Mebla. Dąży do tego, aby każdy jego projekt był unikatowy, jedyny w swoim rodzaju, a w oparciu o nowe technologie również innowacyjny.

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Grzegorz Rusiecki

Ponad 10-letnie doświadczenie w kierowaniu pracą zespołową oraz projektowaniu doświadczeń użytkowników i użyteczności, które przekłada w codziennej pracy biura na wysoką skuteczność oraz organizację realizowanych projektów.

REKRUTACJA

Szukamy Ciebie!

Stale szukamy kolejnych projektantów wnętrz, którzy chcą dołączyć do naszego zespołu!

Mile widziane:
- znajomość Maxon Cinema 4D
- znajomość AutoCad LT
- portfolio wizualizacji wnętrz prywatnych
- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
- pracę w pełnym wymiarze godzin,
- pracę w zespole tworzącym rzadko spotykany, luźny klimat,
- możliwość rozwoju – równolegle realizujemy ponad 10 projektów!

Napisz do nas

Back to Top