Telefon  -  793 205 437

Zespół

Jesteśmy pasjonatami stylowych i funkcjonalnych wnętrz. Wykorzystując swoje najmocniejsze strony, uzupełniamy kompetencje zespołu, który tworzymy.

Ania Kornijenko

GŁÓWNY PROJEKTANT

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Projektuje od 7 lat. Z pasją i zapałem podejmuje wyzwania projektowe, tworząc nowe, lepsze, po prostu wyjątkowe wnętrza.

Marek Kłos

PROJEKTANT

Absolwent Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii kierunku Architektura Wnętrz. W projektach wnętrz poszukuje jak najbardziej ergonomicznych rozwiązań w danej przestrzeni. Jest osobą opanowaną i bardzo cierpliwą. Słucha swojego rozmówcy, nie narzuca swoich pomysłów, a podpowiada jak wykreować daną przestrzeń.

Marta Czekańska

PROJEKTANT

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunku Architektura Wnętrz. Projektowanie to jej wielka miłość. Każdy projekt traktuje jak prawdziwe wyzwanie, do którego podchodzi z wielką starannością.

Grzegorz Rusiecki

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Ponad 10-letnie doświadczenie w kierowaniu pracą zespołową oraz projektowaniu doświadczeń użytkowników i użyteczności, które przekłada w codziennej pracy biura na wysoką skuteczność oraz organizację realizowanych projektów.

Back to Top