Zespół

Jesteśmy pasjonatami stylowych i funkcjonalnych wnętrz. Wykorzystując swoje najmocniejsze strony, uzupełniamy kompetencje zespołu, który tworzymy.

GŁÓWNY PROJEKTANT

Anna Kornijenko

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Wzornictwa Przemysłowego. Projektuje od 7 lat. Z pasją i zapałem podejmuje wyzwania projektowe, tworząc nowe, lepsze, po prostu wyjątkowe wnętrza.

PROJEKTANT

Marta Czekańska

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunku Architektura Wnętrz. Projektowanie to jej wielka miłość. Każdy projekt traktuje jak prawdziwe wyzwanie, do którego podchodzi z wielką starannością.

PROJEKTANT

Patrycja Ptaszyńska

Absolwentka Politechniki Poznańskiej na Wydziale Architektury i Urbanistyki, pasjonatka wnętrz i grafiki użytkowej. Jej celem jest tworzenie wnętrz odzwierciedlających charakter i dusze klienta. Dba o przemyślany układ pomieszczeń gwarantując komfort korzystania z nich.

PROJEKTANT

Agnieszka Kłos

Absolwentka Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na Wydziale Architektury Wnętrz i Scenografii, kierunek Architektura Wnętrz. Wszystkie projekty realizuje z sercem i pełnym zaangażowaniem. W projektowaniu stawia na funkcjonalność, prostotę, estetykę dopasowaną do potrzeb i upodobań Klienta.

PROJEKTANT

Mateusz Winnik

Absolwent Politechniki Poznańskiej na wydziale Architektury i Urbanistyki. Pasjonat malarstwa cyfrowego.
Przy projektowaniu wnętrz zwraca uwagę na proporcje oraz ergonomie. Ceni proste formy i ich odpowiednie wyważenie. Dużą uwagę przykłada temu by wnętrza były tożsame z ich użytkownikami.

PROJEKTANT

Dawid Witkowski

Projektant wnętrz z ponad 10-letnim stażem. Podchodzi z wielką pasją do każdego projektu. Stawia na funkcjonalność i ergonomię, przykłada wielką wagę do względów technicznych i łączy to z estetyką. Świetnie odnajduje się w każdym stylu projektowania.

ASYSTENT PROJEKTANTA

Filip Błażewicz

Student Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu na wydziale Architektury i Wzornictwa, kierunku Projektowanie Mebla. Dąży do tego, aby każdy jego projekt był unikatowy, jedyny w swoim rodzaju, a w oparciu o nowe technologie również innowacyjny.

KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Grzegorz Rusiecki

Ponad 10-letnie doświadczenie w kierowaniu pracą zespołową oraz projektowaniu doświadczeń użytkowników i użyteczności, które przekłada w codziennej pracy biura na wysoką skuteczność oraz organizację realizowanych projektów.

Back to Top
Umów bezpłatne spotkanie

Wnętrzarium | Biuro Projektowe - aranżacja, projekty wnętrz Poznań, Warszawa, Wrocław